Новини бібліотеки ЗДМФУ

Новини бібліотеки ЗДМФУ.

Сплетіння кольорів і символів

16 травня відзначається День вишиванки - неофіційне свято, започатковане у 2006 році.

З давніх часів вишиванка слугувала своєрідним оберегом від усілякого лиха. Водночас, окрім цієї функції, орнамент на вбранні не просто передбачав, як вважали, щасливу долю, але також зберігав родинну спадщину, символізував вірність та глибокі почуття у сімейному колі.

    16.05.2024

Бібліотека ЗДМФУ запрошує на вебінар від компанії Clarivate

Запрошуємо науковців, аспірантів та студентів ЗДМФУ взяти участь у травневому вебінарі від компанії Clarivate.

16 травня 2024 року, о 10:15 у ZOOM, безкоштовно. Тема: Повний цикл наукового дослідження з ресурсами Clarivate. Переходьте за вказаним посиланням та заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника для тих, хто відвідає більше 90 % основного часу вебінара.

    15.05.2024

Ангели милосердя

12 травня відзначається Міжнародний день медичних сестер, ініційований Міжнародною радою медсестер (ICN), заснованою в 1899 році та є федерацією понад 130 національних асоціацій, які представляють близько 28 мільйонів медсестер у всьому світі.   12.05.2024

Галерея навчальної літератури з акушерства та гінекології

5 травня відзначається Міжнародний день акушерства, ініційований Міжнародною конфедерацією акушерок, з метою визнання важливості ролі акушерства для здоров’я матері та дитини, а також нагадування про необхідність постійного вдосконалення професійних навичок і підтримки цієї галузі медицини.

    5.05.2024

Медичне право – подарунок від автора

Наукова бібліотека Запорізького державного медико-фармацевтичного університету висловлює щиру вдячність Олександру Олексійовичу Гріну за передані авторські примірники видання «Медичне право: навчально-методичний комплекс». Текст складено за вимогами кредитно-модульної системи, містить структуру програми навчального курсу з дисципліни «Медичне право», тематику лекційних, практичних і самостійних занять, словник медико-правових термінів, а також перелік джерел і літератури.

    2.05.2024

Бібліотека ЗДМФУ запрошує на травневі вебінари

Запрошуємо науковців, аспірантів та студентів ЗДМФУ взяти участь у травневих вебінарах від компанії Clarivate. Переходьте за вказаним посиланням та заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника для тих, хто відвідає більше 90 % основного часу вебінара.

Звертаємо Вашу увагу, що перший вебінар відбудеться завтра, 2 травня 2024 року, о 10:15 у ZOOM, безкоштовно.

    1.05.2024

Безпечна та здорова праця в умовах зміни клімату

Щорічно, 28 квітня, відзначаємо Всесвітній день охорони праці, спрямований на акцентування уваги суспільства, державних структур та економічних суб’єктів на проблемах охорони праці, а також на запобіганні нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

    28.04.2024

Об’єднані спільним болем

26 квітня 1986 року став переломним моментом в історії техногенних катастроф, коли стався вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Ця подія призвела до загибелі 30 співробітників та стала причиною гострої променевої хвороби у значної кількості людей протягом наступних місяців.

    26.04.2024

Від теорії до практики

23 квітня відзначається Всеукраїнський день психолога, започаткований у 2004 році за ініціативою Національної асоціації практичних психологів і соціальних працівників України. Основною метою є широка популяризація психології як науки та практики, відзначення важливості й актуальності психологічної підтримки для населення. Це також чудова нагода висловити щиру вдячність та повагу психологам за їхню невтомну й значущу працю у сфері допомоги та підтримки людей у складні моменти життя.

    23.04.2024

Мистецтво, що лікує

Щорічно 15 квітня – у день народження Леонардо да Вінчі – відзначається Всесвітній день мистецтва – організований Міжнародною асоціацією мистецтв спільно з ЮНЕСКО. Його історія розпочинається у 2012 році з ідеї гідного визнання ролі та впливу мистецтва на наші життя й об’єднання людей через творчість.

    15.04.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту