Віртуальні виставки

Незважаючи на те, що бібліотека є однією з найдавніших установ у світі, це не заважає їй іти в ногу з часом. Тому не дивно, що старі форми трансформуються у щось нове, більш звичне для сучасного користувача.
Віртуальні виставки є цьому підтвердженням. Їхнє завдання нічим не відрізняється від класичних форм книжкових виставок, а саме: демонстрація та поширення інформації, підібраної за визначеною темою. А, отже, перед нами постає зовсім інший інформаційний ресурс, який, завдяки своїй багатофункціональності має змогу надавати користувачам не тільки розширене коло ресурсів через демонстрацію аудіовізуальної інформації, але й розкривати тему з різних боків, що допоможе отримати комплексне уявлення про неї.
Більшість людей свій вільний час проводить у мережі Internet, тому віртуальні виставки стають доступними не тільки для студентів та викладачів нашого університету, а для всіх, хто бажає! Адже ці виставки не мають строку давності, кількість представленої літератури не обмежується розмірами полиць й вона може оновлюватися та доповнюватися, а це значно розширює обсяг інформації, з якою матиме змогу ознайомитися користувач.
Сьогодні вже навіть склалася градація моделей віртуальних виставок, кожна з яких отримала власну назву:
•    Виставки-презентації
•    Виставки-листівки;
•    Бібліобанер;
•    Фотовиставки;
•    Виставки-подорожі, тощо
Тож, подорожуйте з нами у віртуальному просторі знань!

Найбільший лірик епохи: до 220-річчя від дня народження Генріха Гейне

Генріх Гейне  - геніальний німецький поет, один із кращих ліриків світової літератури. Гейне - співак молодості, любові й краси. Творчий діапазон Генріха Гейне надзвичайно широкий. Поезія Гейне давно вже стала надбанням вітчизняної культури.

До 110-річчя від дня народження Астрід Ліндгрен

Письменниця, яка подарувала дітям чарівного персонажа Карлсона і симпатичну Пеппі Довгапанчоха, стала рідною всім дітям світу. Важко знайти сім'ю, де не читали добрі і захоплюючі книжки Астрід Ліндгрен. Шведська письменниця, як ніхто інший, розгадала дитячу душу і знайшла до неї стежку. Простими словами вона окреслила головні проблеми і страхи маленьких людей, нагадавши дорослим те, що вони колись знали, але забули.

Голодомор 1932-1933

Голодомор був організований, щоб вживити нам ген «страху і покірності». Найкраща пам'ять про загиблих — знищити цей ген у собі раз і назавжди."

— Вакарчук Святослав Іванович
 

Шевченко Тарас Григорович (1814–1861)

Український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч, фольклорист, етнограф. Член Кирило-Мефодіївського братства. Академік  імператорської  академії мистецтв.

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту