Віртуальні виставки

Незважаючи на те, що бібліотека є однією з найдавніших установ у світі, це не заважає їй іти в ногу з часом. Тому не дивно, що старі форми трансформуються у щось нове, більш звичне для сучасного користувача.
Віртуальні виставки є цьому підтвердженням. Їхнє завдання нічим не відрізняється від класичних форм книжкових виставок, а саме: демонстрація та поширення інформації, підібраної за визначеною темою. А, отже, перед нами постає зовсім інший інформаційний ресурс, який, завдяки своїй багатофункціональності має змогу надавати користувачам не тільки розширене коло ресурсів через демонстрацію аудіовізуальної інформації, але й розкривати тему з різних боків, що допоможе отримати комплексне уявлення про неї.
Більшість людей свій вільний час проводить у мережі Internet, тому віртуальні виставки стають доступними не тільки для студентів та викладачів нашого університету, а для всіх, хто бажає! Адже ці виставки не мають строку давності, кількість представленої літератури не обмежується розмірами полиць й вона може оновлюватися та доповнюватися, а це значно розширює обсяг інформації, з якою матиме змогу ознайомитися користувач.
Сьогодні вже навіть склалася градація моделей віртуальних виставок, кожна з яких отримала власну назву:
•    Виставки-презентації
•    Виставки-листівки;
•    Бібліобанер;
•    Фотовиставки;
•    Виставки-подорожі, тощо
Тож, подорожуйте з нами у віртуальному просторі знань!

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@mphu.edu.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту