Бібліотека сьогодні

Бібліотека сьогодні

Бібліотека - перша лабораторія вузу, його духовний і розумовий арсенал, візитна картка вузу, від успіхів і невдач бібліотеки багато в чому залежить рівень фахівця, авторитет і перспектива вузу. Це фундамент, робочий інструмент студента та дослідника.

Б.В. Петровський

 

Наукова бібліотека, як провідний сучасний інформаційний центр ЗДМФУ, сприяє освітній, науково-дослідній та виховній діяльності університету. Діяльність бібліотеки спрямована на використання інновацій в сфері інформаційного забезпечення науки та вищої освіти, а також сучасних технологій в галузі бібліотечно - бібліографічного обслуговування.

Універсальний фонд бібліотеки на традиційних носіях складає більше 570 тис. примірників документів і включає навчальну, наукову, художню, довідкову літературу, автореферати та дисертації, тощо. Щорічно бібліотека отримує понад 200 найменувань періодичних видань. Цілеспрямовано ведеться комплектування фонду електронними виданнями, формується репозитарій наукових надбань професорсько-викладацького складу ЗДМФУ - IRZSMU.

До послуг користувачів 4 абонементи, 6 читальних залів. Щорічно бібліотеку відвідують більше 13 тис. читачів, видається понад 800 тис. документів. Одночасно в залах бібліотеки можуть займатися до 650 осіб.

Важливий практичний результат останніх років - інформатизація бібліотеки, надання користувачам нових сервісів. Бібліотека забезпечує якісний і ефективний доступ до будь-яких інформаційних ресурсів. Цьому сприяють 3 комп'ютерних читальних зали.

У бібліотеці ЗДМФУ успішно впроваджена автоматизована інформаційна бібліотечна система "ІРБІС-64", яка підтримує всі технологічні процеси бібліотеки: облік та обробку надходжень, всі види робіт з фондами, аналіз книгозабезпеченості, реєстрацію та обслуговування читачів. Електронна книговидача забезпечує оперативне обслуговування користувачів на абонементах та в читальних залах. Всі основні бібліотечні процеси повністю автоматизовані.

Ми сподіваємося, що якість обслуговування, комфорті умови та часи роботи бібліотеки доступні і одночасно зручні для Вас. Інформація про те, що бібліотека пропонує університетської спільноти, представлена на цьому сайті.

Бібліотека сьогодні > Подивитися усі новини

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту