Google Scholar Citations

Google Академія – пошукова й некомерційна наукометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування. Google Академія використовує пошукову систему Google для пошуку наукової літератури (в тому числі рецензованої) по багатьом дисциплінам та джерелам: статтям, тезам, книгам, від академічних видавців, професійних товариств, онлайн-сховищ, університетів та інших веб-сайтів. Google Академія надає дослідникам інструмент Google Scholar Citations (Бібліографічні посилання служби Google Академія), який дозволяє авторам створювати свої профілі (без присвоєння ідентифікатора), відстежувати бібліографічні посилання на свої статті, переглядати, хто цитував публікації, досліджувати діаграми цитувань за роками та обраховуються декілька наукометричних показників.

Створення та налаштування вашого профілю

  1. Створіть новий обліковий запис Google (https://accounts.google.com/signup?hl=uk) або увійдіть у створений раніше.
  2. Після створення облікового запису Google слід натиснути на посилання «Мої цитати» (http://scholar.google.com.ua/citations) у верхній частині головної сторінки пошуку у Google Академія, де буде запропоновано системою три кроки реєстрації.
  3. Крок 1. Зайдіть за посиланням на форму реєстрації. Слід вказати ім’я та прізвище так, як вони зустрічаються у публікаціях (наприклад: Vitaliy Syvolap / Віталій Сиволап) надати інформацію про приналежність до установи (Zaporizhzhia State Medical Univercity / Запорізький державний медичний університет), інтереси досліджень (до 5 ключових слів). Для покращення видимості профілю у Google Академії всю інформацію можна одночасно надавати різними мовами. У полі «Електронна адреса для підтвердження» слід вказати адресу електронної пошти в домені університету ЗДМФУ @zsmu.zp.ua (наприклад, library@zsmu.zp.ua) для відображення вашого профілю в результатах пошуку Google Академія.
  4. Крок 2. На наступній сторінці ви побачите групи статей, написані авторами з іменами, схожими на ім’я автора профілю. Натисніть «Додати всі статті» поруч із кожною групою статей, яка є вашою, або «Переглянути всі статті», щоб додати конкретні статті з цієї групи. Якщо ви не бачите своїх статей у цих групах, натисніть «Шукати статті», щоб виконати звичайний пошук Google Академії, а потім додайте свої статті по одній. ПРИМІТКА. Щоб знайти всі ваші статті в Google Академії, можливо, вам доведеться шукати кілька варіантів свого імені, наприклад, VV Syvolap або ВВ Сиволап.
  5. Крок 3. Коли ви закінчите додавати статті, вам буде запропоновано визначити, що робити в разі зміни даних в Google Академії. Ви можете включити автоматичне оновлення профілю або вибрати попередній перегляд внесених змін. У будь-якому випадку ви завжди зможете внести зміни вручну.
  6. Після проходження процедури створення профілю рекомендується завантажити фотографію автора, натиснути на посилання для підтвердження в електронному листі, ще раз перевірити список статей і, коли все буде готово, зробити профіль загальнодоступним. Тепер ваш профіль з’явиться у результатах пошуку Google Академії за вашим ім'ям та буде виділятися підкресленням із гіперпосиланням на профіль під відповідними документами.

Google Scholar Citations автоматично розраховує три показники: h-index, i10-індекс та загальну кількість цитувань та укладає діаграму кількості цитувань документів автора за роками.

Визначення наукометричних показників дослідника за допомогою профілю Google Scholar Citations

Профіль вченого в Google Академії

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту