Ідентифікатори та профілі авторів

Незалежно від галузі досліджень та місця роботи, для репутації та кар’єри науковця важливо, щоб дослідницькі установи, видавці, наукові товариства й асоціації, колеги та інші зацікавлені вчені могли швидко та однозначно виявити ваші, і лише ваші, праці з-поміж праць інших вчених. Створення власного академічного профілю в Інтернеті може допомогти продемонструвати вашу видимість та авторитетність, а також визначити інтереси дослідників та знайти потенційних співробітників у своїй галузі досліджень. Створення та керування власним профілем дає змогу зв’язати свої особисті дані з інформацією про ваш внесок у науку, наприклад, про статті, монографії, наукові доповіді, патенти, замітки у пресі. Все це гарантує, що інші дослідники знайдуть правильну та повну інформацію про ваші дослідження та кар’єру.

Ідентифікатор автора (ID) - це унікальний ідентифікатор, який використовується для того, щоб відрізняти вас від інших дослідників, які мають однакові або подібні імена. Використання ідентифікатору автора допоможе пов'язати всі ваші публікації та дослідження з вашим профілем у базах даних або в Інтернеті. Багато видавців та фінансових агентств зараз вимагають або рекомендують авторам надавати свої ідентифікатори (наприклад, ORCID iD) для отримання заявки на гранти та публікації наукових статей.

Деякі переваги для ідентифікаторів автора:

Пропонуємо ознайомитись з інформацією та ресурсами, доступними на наших сторінках підтримки наукових досліджень, або зверніться безпосередньо до співробітників бібліотеки для подальшої допомоги та консультацій.

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту