Книжкові виставки

Великий дар - життя!

У читальній залі бібліотеки ЗДМФУ проводиться книжкова виставка «Великий дар – Життя!», де читачі матимуть змогу ознайомитися з сучасною інформацією про СНІД: його профілактику та можливості лікування.
СНІД, за майже сорокарічну історію, так і продовжує висіти дамокловим мечем над людськими долями, адже розповсюдження ВІЛ-інфекції за ці роки набуло страшного масштабу: понад 55 мільйонів людей, більшості з яких немає в живих.
Україна й надалі залишається лідером у темпах розповсюдження цього захворювання.
Ще у травні 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я була прийнята резолюція, яка проголошувала 1 грудня – Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.

Книжкові виставки > Подивитися усі новини

Правильна косметологія

Жінки завжди залишаються жінками – тож для гарного вигляду у будь-якому віці вони тою чи іншою мірою використовують різноманітні косметичні засоби. Сьогодні ми вирішили розповісти про правильну косметологію, що є не тільки корисною, але й необхідною для нашого здорового вигляду.

Нобелівська премія: кому, за що і як?, до Дня Нобеля

Кожного року, 10 грудня весь світ згадує непересічну особистість, яка бажала залишитися в пам'яті нащадків не просто як винахідник динаміту, а як меценат, що вболіває за долю науки та світу... Кожного року людство, а не тільки вчені, затамувавши подих чекає на вручення найціннішої наукової премії!

Якщо Вас цікавить хто такий Альфред Нобель, яким чином обирають номінантів та переможців, а також чому математика не представлена у переліку наук, у галузі якої можна отримати Нобелівську премію, тоді Вам до нас у 106 кімнату бібліотеки, де книжкова виставка "Нобелівська премія: кому, за що і як?" розкриє всі таємниці найвищої наукової нагороди.

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту