Комплектування

Комплектування і доукомплектування фонду бібліотеки ЗДМФУ ведеться шляхом попереднього замовлення на придбання навчальної, наукової літератури та періодичних видань згідно «Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 (Додаток 14 «Технологічні вимоги щодо навчально-методичного забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти»; Додаток 15 «Технологічні вимоги щодо інформаційного забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти»).

З метою організації належної підготовки здійснення закупівель інформаційно-бібліотечних ресурсів (оформлення документів для проведення конкурсних процедур закупівель та проектів договорів) просимо надавати заявки на придбання літератури з урахуванням нормативів забезпеченості відповідних дисциплін та аналізу читацьких потреб.

Сайти провідних українських видавництв і постачальників

Замовлення на придбання необхідної літератури приймаються відділом комплектування, наукової обробки документів і організації каталогів щоденно крім суботи та неділі з 9.00 до 16.00, кім. 204, Головний корпус, телефон для довідок 233-60-08.

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту