Знаменні та пам’ятні дати

Пам’ять людства… Наскільки нам важливо пам’ятати про минуле? Люди з технічною освітою, напевно, скажуть, що історія – це взагалі не наука, а всі її висновки нічого не варті. Але це помилка!
У теперішньому божевільному світі ми трохи губимось у датах та часі, тому Календар знаменних і пам’ятних дат нагадує нам про свята, забуті імена, важливі відкриття та події. Він має дуже давню історію – ви ж чули про календар племені майя (ті, що пророкували кінець світу в 2012 році) – це, за свідченнями вчених, найточніший календар, що створило людство.
Роль та сутність календаря з часом змінювалася: від книги сповіщень про сплату боргів до переліку релігійних свят у добу Середньовіччя. Незмінним, як для давніх, так і для сучасних календарів залишається гороскоп. Звісно, у Календарі знаменних та пам’ятних дат про астрологію йдеться тільки у випадку ювілейної дати відомого астролога або події, що напряму пов’язана з небесними тілами.
Нам важливо розуміти, що Календар, деякою мірою, слугує умовністю, завдяки якій народи, племена, взагалі, людство об’єднуються, адже є свята, імена, що знайомі освіченим представникам будь-якого суспільства на будь-якому континенті…
Пам’ятати, цінувати та віддавати шану – ось важливі аспекти нашого обов’язку перед минулим… Календар є тим надійним вартовим, що оберігає історію та змушує нас, якщо не задуматися, то хоча б краєм ока побачити, що відзначається і чому саме у той чи інший день.
Тому переглядайте наш календар, можливо, і Вам відкриється щось цікаве та корисне!
 

Календар знаменних і пам'ятних дат, грудень 2017

 

 

 

Календар знаменних і пам'ятних дат, січень 2018

 

 

 

 

Календар знаменних і пам'ятних дат, лютий 2018

 

 

 

Календар знаменних і пам'ятних дат, березень 2018

 

 

 

 

Календар знаменних і пам'ятних дат, квітень 2018

 

 

 

 

 

Календар знаменних і пам'ятних дат, грудень 2018

 

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту