Бібліотека зустрічає нових студентів та слухачів

Бібліотека зустрічає нових студентів та слухачів

До Запорізького державного медичного університету щороку приїздить велика кількість іноземців, метою яких є здобуття вищої освіти. Співробітники I та II міжнародних факультетів тісно співпрацюють з бібліотекою ЗДМУ, де завжди радо зустрічають нових слухачів та здобувачів освіти у своїх стінах.

Вже традиційним стало проведення оглядових екскурсій бібліотечними відділами, під час яких розкривається суть бібліотеки не просто як зібрання книг, а як центру саморозвитку, цікавих зустрічей, корисного проведення часу та культурного простору.
Регулярно проводяться зустрічі зі слухачами Центру мовної підготовки іноземних громадян у філії абонементу навчальної літератури № 4. Тут їх знайомлять з правилами роботи бібліотеки, її фондом та книжковими виставками. Окрім загальної інформації, слухачі закріплюють свої мовні навички усного спілкування. Адже саме на цьому етапі іноземці вивчають українську мову, культуру та традиції нашої держави.
Іноземні студенти-першокурсники 22-х академічних груп днями отримали свої читацькі квитки для вільного користування послугами бібліотеки, а на абонементі навчальної літератури одержали перші комплекти підручників та посібників на весь семестр.
Делегація студентів із Індії відвідала нову бібліотеку, яка є частиною сучасного багатофункціонального навчально-наукового центру. Простір, інновації та доповнена віртуальна реальність дуже зацікавили відвідувачів.
У реаліях сьогодення постійно ведеться дискусія що краще, паперова книга чи електрона? Ми в своїй роботі спостерігаємо, що обидва формати цілком мирно співіснують. Наші студенти та слухачі є частими гостями читальних залів, де працюють з підручниками, з натхненням перегортають сторінки художніх творів, знайомляться з новим навчальним матеріалом на своїх планшетах та ноутбуках, які дозволяють розширити діапазон інформації. 
Ми завжди раді бачити нові обличчя!
 
25.02.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту