Правильна косметологія

Правильна косметологія

Жінки завжди залишаються жінками – тож для гарного вигляду у будь-якому віці вони тою чи іншою мірою використовують різноманітні косметичні засоби.
Кожна цивілізація мала свої рецепти краси, наприклад, у Давньому Єгипті очі підфарбовували як жінки, так і чоловіки, переслідуючи гігієнічні цілі; Китай відкрив для світу омолоджуючи властивості шовку, Рим залишив підручник з косметології, датований близько 200 роком до н.е.
Слово «косметика» прийшло з Давньої Греції: косметом  називали лікаря, який займався хворобами шкіри, точніше він допомагав багатим панянкам приховувати її недоліки.
Уміти обирати правильні засоби для догляду за собою – це мистецтво, адже різноманітність косметичних фірм та цін просто вражає.
Сьогодні ми вирішили розповісти про правильну косметологію, що є не тільки корисною, але й необхідною для нашого здорового вигляду.
Запрошуємо Вас до читальної зали бібліотеки на книжкову виставку «Правильна косметологія» з 12 березня, де Ви дізнайтеся не тільки про новітні технології у професійній косметології, але й про забуті «бабусині рецепти» краси, а також про цікаві факти: що? де? коли? як? використовували жінки минулих століть й тисячоліть для краси.

14.03.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту