Читаємо Шевченка наново

Читаємо Шевченка наново

Так от, бач, живу, учусь, нікому не кланяюсь і нікого не боюсь, окроме Бога.

 Велике щастя буть вольним чоловіком: робиш, що хочеш, ніхто тебе не спинить…

Т. Шевченко

2022 рік для всіх українців проходить зовсім не за планом кожного з нас. Багато чого змінилося – відчуття, пріоритети, цінності, люди навколо (від найрідніших до випадкових). Говорити про бажання щось дивитися чи читати, окрім новин, немає сенсу. Але людина звикає, пристосовується та продовжує життя, підлаштоване під нові умови…

Попри всі виклики, Український інститут книги другий рік поспіль з 12 до 19 грудня проводить Національний тиждень читання. “… Ми впевнені, що українська книга, яка на сьогодні викликає дедалі більший інтерес в українського читача, заслуговує на ще більшу увагу та обізнаність із нею. Зокрема, ми б хотіли привернути увагу до українських книжок, наявних у бібліотечних фондах України, популяризувати читання як життєву практику серед українців та посприяти розвитку популярної літератури українською мовою, - зазначає директорка УІК Олександра Коваль (https://book-institute.org.ua/uk/news/kategoriya-2/12-grudnya-startu-drugiy-nacionalniy-tizhden-chitannya)

З огляду на нас, нових та інших, пропонуємо вам поринути в давно забуті істини та мудрість Тараса Григоровича Шевченка. Познайомитися з тими сенсами та думками, які автор вкладав в сторінки своїх робіт, що дозволить по-новому поглянути на різні речі. Адже, як це дивно не звучить, Тарас Григорович висвітлював досить актуальні питання та теми не тільки для свого часу, але й для сьогодення. Щоб з чогось розпочати, пропонуємо ознайомитися з презентацією «Читаємо Шевченка наново», підготованою співробітниками нашої бібліотеки, в якій представлено підбірку його відомих та не дуже творів.

Після перечитування творів Шевченка, приходить розуміння, що він дійсно був генієм (не тільки для свого часу), непересічною особистістю, глибоким мислителем та філософом, який залишив пророчий заповіт нам, своїм нащадкам.

Якщо ж цього вам виявиться замало, то слідкуйте за новинами на сайті та сторінках соціальних мереж Українського інститути книги, де впродовж Національного тижня читання будуть опубліковані добірки популярних книг за різними жанрами з хештегами #ЗачитанеДоДірокі#тижденьчитання. Тож приєднуйтеся та обирайте книгу за своїм смаком!

 

13.12.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту