В новий семестр – з новими враженнями!

В новий семестр – з новими враженнями!

Бібліотеки - це дійсно ворота в майбутнє

Н. Гейман

На початку лютого бібліотека радо зустрічала студентів першого курсу всіх факультетів нашого університету. Напередодні нового семестру, майбутні спеціалісти мали змогу ближче познайомитися з бібліотекою та побачити всі можливості матеріально-технічної бази, яку ми маємо.

Ще у жовтні, перше знайомство першокурсників відбулося з серцем бібліотеки – абонементом навчальної літератури. Адже, саме тут студенти отримують комплекти підручників, після оформлення читацького квитка.

І тепер, на другій зустрічі, екскурсія розпочалася з окраси нашої бібліотеки - навчально-наукового центру з бібліотекою. Тут студенти ніби побували у минулому, теперішньому та майбутньому одночасно. У традиційній читальній залі з відкритим доступом, окремими кімнатами для індивідуальної чи групової роботи, всі вони мали змогу перегорнути сторінки стародруків, припорошені поволокою минулих століть. Окрім того, в екскурсантів була можливість випробували на собі новітні технології навчання. Завдяки встановленим системам віртуальної реальності «3D Organon Anatomy» студенти подивилися на вивчення анатомії зовсім по-новому.

Наступною зупинкою для студентів спеціальностей «Стоматологія» та «Фізична терапія, ерготерапія» стала читальна зала в головному корпусі університету – основне місце збору студентів для навчання та спілкування. Окрім всієї необхідної літератури для підготовки до навчального процесу та наукових робіт, тут експоновано цікаві та корисні матеріали, які допомагають у навчанні та розширюють світогляд. Увагу користувачів привертають не тільки виставлені примірники нових надходжень навчальної та наукової літератури й періодичних видань, але й кілька стародруків зі скарбниці нашого фонду рідкісних та цінних видань. Саме читальна зала є осередком спокою та зосередженої тиші, коли процес вивчення чи повторення матеріалу можна відчути і побачити.

Співробітники нашої бібліотеки завжди радо зустрічають студентів. Завдяки вогнику в їхніх очах ми розуміємо, що працюємо не дарма!

 

8.02.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту