Подарунки – це завжди приємно!

Подарунки – це завжди приємно!

14 лютого – День дарування книг. Якщо ви також бажаєте доєднатися до акції «Подаруй бібліотеці сучасну книгу», чекаємо на Вас у бібліотеці!

 

А поки, дозвольте познайомити з новинками, які скоро стануть частинкою нашого фонду.

 

Висловлюємо щиру подяку за передані до бібліотеки примірники цікавих та корисних видань. Дякуємо колективу авторів: Сергію Страфуну, Сергію Тимошенку, Артуру Безуглому та Андрію Лисаку за подаровані видання «Переломи дистального відділу променевої кістки та їх наслідки». Книга присвячена різноманітним аспектам дуже важливої для спеціальності травматологія і ортопедія нозологічної одиниці – перелому променевої кістки «у типовому місті». Викладені сучасні принципи діагностики та лікування, а також важливі технічні нюанси, які дозволяють отримати добрі функціональні результати. У книгу включені оригінальні схеми та рисунки, а також деякі власні наукові та практичні напрацювання авторів.

Доступно викладений матеріал сформовано в якості практичного керівництва і буде особливо корисним для молодих лікарів та спеціалістів-початківців.

 

Також, серед подарованих книг, є науково-методичний посібник «Як організувати, провести та представити наукові дослідження в медицині (на прикладі наукової спеціальності «травматологія та ортопедія)» Колектив авторів: І. М. Зазірний, І. П. Семенів, В. Л. Савицький, А. С. Котуза, І. Ю. Головач, А. М. Строкань, О. М. Покропивний, у своїй роботі описує процес прийняття рішень, що лежать в основі планування проектів фундаментальних досліджень, а також надають рекомендації щодо найкращого способу аналізу та інтерпретації результатів фундаментальних досліджень. У ній пояснюються всі доступні інструменти та методи розробки проєктів фундаментальних досліджень, а також описуються очікувані результати та способи проведення належного статистичного аналізу результатів.

 

Завітайте до бібліотеки – тут ви завжди знайдете щось корисне та цікаве для навчання та дозвілля!

 

14.02.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту