Гідне місце ЗДМУ в Transparent Ranking: Institutional Repositories by Google Scholar

Гідне місце ЗДМУ в Transparent Ranking: Institutional Repositories by Google Scholar

У лютому оприлюднено зимове оновлення світового рейтингу 2023 року від Webometrics – Transparent Ranking: Institutional Repositories by Google Scholar. Завдяки цьому рейтингу вимірюється кількість повнотекстових документів, розміщених у репозитаріях відкритого доступу та ступінь їхнього індексування у Google Scholar.

Головною метою рейтингу інституційних репозитарієв є стимулювання обміну науковою інформацією серед вчених всього світу, завдяки розміщенню результатів досліджень на сайтах ЗВО. Адже, інституційний репозитарій – це не тільки веб-сховище для наукових досліджень та публікацій, а й індикатор рівня наукової та інтелектуальної діяльності навчального закладу.

За результатами оприлюдненого рейтингу, Інституційний репозитарій IRZSMU (Institutional Repository Zaporizhzhia State Medical University) посів:

За останніми даними, колекція репозитарію IRZSMU нараховує понад 18 тисяч записів. Завдяки продуктивній та наполегливій праці науковців Запорізького державного університету, а також колективу бібліотеки, щоденно формується гідний рейтинг ЗДМУ, як на державному, так і на світовому рівні.

ЗДМУ активно підтримує та пропагує світову політику щодо відкритого доступу до наукової інформації та розповсюджує власні наукові розробки через відкриті канали ресурсів університету.

Дякуємо науковцям ЗДМУ за плідну співпрацю з фахівцями бібліотеки, завдяки чому презентація нашого університету на міжнародній арені відбувається на гідному рівні!

Працюємо далі!

 

 

1.03.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту