Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі

Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі

Щорічно 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, метою якого є сприяння запобіганню нещасним випадкам на виробництві та професійних захворювань у всьому світі. Завдяки проведенню кампанії з підвищення обізнаності, привертається увага міжнародної спільноти до масштабів проблеми безпеки праці та створення культури безпеки та здоров'я на робочому місці, для зниження ризиків, пов'язаних із професійною діяльністю людини.

У 2003 році Міжнародна організація праці (МОП) стала ініціатором організації та проведення Всесвітнього дня охорони праці, щоб наголосити на важливості запобігання нещасним випадкам та захворюванням на виробництві, використовуючи традиційні сильні сторони МОП, такі як трипартизм та соціальний діалог. Цей день є невід'ємною частиною Глобальної стратегії з безпеки та гігієни праці МОП, а обрана тема 2023 року: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі» привертає увагу до рекомендацій як зробити роботу безпечною і здоровою, а також до необхідності підвищення політичної значущості питань безпеки та гігієни праці (https://www.un.org/en/observances/work-safety-day).

Оптимальна організація праці підтримує це право, створюючи безпечне та здорове фізичне та психологічне середовище для працівників, яке включає чотири ключові моменти:

Для більш детальної інформації щодо охорони праці в медичній галузі, запрошуємо користувачів до читальної зали бібліотеки, де експоновано тематичну книжкову виставку «Право на безпечну працю має кожен».

 

28.04.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту