Такі молоді!

Такі молоді!

Молодість - це не тільки період життя, але й

стан душі, що променіє світлом мрій,

натхнення та незламної віри у майбутнє

 

12 серпня відзначається День молоді. Це чудова нагода звернути увагу на активну та талановиту молодь, яка відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку нашого суспільства та держави. Активні юнаки та дівчата є справжнім джерелом інновацій, нових ідей та підходів. Завдяки їм розробляються передові технології, розвивається сфера мистецтва, науки та громадських ініціатив. Адже вони завжди на передовій, вносять зміни та впливають на розвиток суспільства.

Молодь має великий творчий потенціал, який може бути використаний для змін у всіх сферах життя. Завдяки нестримній сміливості, вони здатні дивувати світ ідеями, вміннями та енергією. Це майстри новаторства та креативності.

Нова генерація - це ключовий фактор у формуванні майбутнього суспільства. Її думки, погляди та цінності визначатимуть курс розвитку країни у найближчі роки. Тому важливо забезпечити всебічну підтримку, гідну освіту, можливості для самореалізації та розвитку потенціалу.

Молодь несе на собі важливу місію збереження і передачі культурних та національних цінностей майбутнім поколінням. Вона має потенціал розширювати свідомість, підтримувати традиції та виховувати патріотизм.

Вітаємо з Днем молоді в Україні! Нехай це свято, надихає вас до подальших звершень, розвитку та розбудови сильної та квітучої України!

 

10.08.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@mphu.edu.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту