Пам’ятаємо!

Пам’ятаємо!

Лише сильним дано право на безсмертя

О. Довженко

 

День пам'яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається щороку 29 серпня, з метою увічнення пам'яті загиблих і нагадування про Іловайську трагедію - одну з найкривавіших подій війни на сході України.

Це особливий день, присвячений вшануванню героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддавали своє життя за батьківщину. Втрати, які понесла наша країна, не вимірюються лише цифрами, бо кожен і кожна з тих, хто віддав найцінніше на полі бою є непоправною втратою для родини, суспільства та держави.

Ми всі несемо на плечах відповідальність за збереження пам'яті про наших захисників та вшанування їхнього подвигу. Ми пам'ятатимемо відвагу та жертовність, які стали опорою для нашої країни у важкі хвилини.

Завітайте до нашої бібліотеки, де ви зможете знайти різноманітні видання, присвячені подіям, історіям та героям з 2014 року, коли почалася війна на сході України. У них розповідається про наших захисників у нелегких умовах сучасного конфлікту. Ці книги допоможуть вам краще зрозуміти важливість виборювання миру та незалежності, а також високу ціну, яку платить наше суспільство за свою вільну країну.

Вшановуймо пам'ять про наших героїв, які пожертвували своїм життям заради миру, свободи та незалежності України. Пам’ятаємо і будемо пам’ятати!

Для ознайомлення з іншими інформаційними матеріалами пропонуємо перейти за посиланням на сайт Українського інституту національної пам’яті: https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/vchytelyam/metodychni-rekomendaciyi/informaciyni-materialy-do-dnya-pamyati-zahysnykiv-ukrayiny-yaki-zagynuly-v-borotbi-za-nezalezhnist-suverenitet-i-terytorialnu-cilisnist-ukrayiny

 

 

НЕПЕРЕМОЖНА

Глибокі води сивого Дніпра
Несуть історію мого народу.
Козацька кров, нестримна і жива,
Нуртує душу, кличе до походу.

Злітає в небо соколів сім'я,
І нищить гада, що повзе степами,
Непереможна, вільна і свята,
Постане з вічних вод моя держава.

Не спиниться Дніпро через вогні,
Дух жодного каміння не здолає,
Єднає клич: ми вільні козаки!
Лунає пісня: слава не вмирає!

                                     І. Паламарчук

 

29.08.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту