Новий навчальний рік – нові знання

Новий навчальний рік – нові знання

Шановні першокурсники, студенти та викладачі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету!

З радістю і теплом вітаємо вас з початком нового навчального року! День знань – особливий момент, коли ви вступаєте в новий етап свого життя, наповнений викликами, незабутніми враженнями та невпинним прагненням до знань.

Для вас, першокурсники, це час знайомств, нових друзів, творчих відкриттів і першого кроку у професійному самовизначенні. Ви обрали шлях медицини і фармації – благородну місію, яка вимагає великої відповідальності та вміння допомагати іншим. Ми віримо, що ваші зусилля, здібності та наполеглива праця принесуть не лише успіх у навчанні, а й велике задоволення від творчого самовираження.

Здобувачі освіти, які повертаються на університетські лави, ви вже знаєте, що студентські роки – це не тільки навчання, а й безцінний час для особистого зростання, самовдосконалення та незабутніх спогадів. Зберігайте свою цікавість до отримання знань, бережіть дружні стосунки, спілкуйтесь та вдосконалюйтесь разом, адже ви – гідне майбутнє нашої держави.

Висловлюємо щиру подяку всім професорам і викладачам, які допомагають розвивати наш університет і формують високопрофесійний контингент. Ваша мудрість, досвід та пристрасть до викладання надає студентам натхнення.

Пам’ятайте, що бібліотека - це місце зустрічей, де маєте змогу обмінюватися думками, знаходити відповіді на питання та ділитися знаннями. Наш колектив намагається надавати доступ до найкращих джерел інформації, що дає змогу розширювати горизонти ваших знань та розвивати професійні здібності.

У новому навчальному році бажаємо всім миру, гармонії у житті, здоров'я та енергії, удачі та здійснення мрій. Нехай кожен день приносить вам нові знання і можливості для зростання!

З найкращими побажаннями, колектив бібліотеки ЗДМФУ.

 

 

 

 

 

1.09.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту