Бібліотека ЗДМФУ – ваш партнер у навчанні

Бібліотека ЗДМФУ – ваш партнер у навчанні

Світ знань стає доступнішим завдяки бібліотеці…
 
Попри всі труднощі та виклики, спричинені війною в Україні, новий навчальний рік у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті розпочався! 
Колектив бібліотеки радо вітав першокурсників і студентів під час отримання ними комплектів навчальної літератури. Як завжди, було дуже приємно бачити знайомі та нові обличчя наших користувачів. Ваша сила, рішучість та бажання здобувати освіту - це те, що дає нам надію на майбутнє. 
У перші тижні навчання, бібліотека університету перетворюється на гармонійний оркестр, де головною метою є забезпечення студентів необхідними навчальними виданнями і ресурсами. Ми завжди намагаємося створювати комфортну та продуктивну атмосферу. Наші бібліотекарі готові надавати консультації щодо пошуку інформації та використання бібліотечних ресурсів. Відкриті двері, готовність відповідати на запитання та бажання допомогти - ось наші головні принципи.
Навчання - це подорож у світ знань, і ми є вашими надійними партнерами. Окрім навчальних матеріалів, бібліотека також надає доступ до сучасних електронних баз даних, де ви можете знайти актуальну наукову інформацію. Ми стежимо за новинками та завжди готові рекомендувати вам найкращі джерела для навчання.
Нехай цей рік принесе вам багато нових знань, досягнень і успіхів. Вітаємо з початком нового навчального року!
11.09.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту