Гостра променева хвороба. Внесок українських вчених

Гостра променева хвороба. Внесок українських вчених

Шановні користувачі! З великим задоволенням представляємо вам книгу «Гостра променева хвороба. Внесок українських вчених», яка стала особливим подарунком для нашої бібліотеки. Ця монографія, написана видатним автором та вченим – Михайлом Петровичем Бойчаком, генерал-майором медичної служби, доктором медичних наук та заслуженим лікарем України, відкриває перед нами світ радіаційної медицини та внесок українських вчених у її розвиток.

Завдяки щедрості та кропіткій науковій праці пана Михайла, ця монографія збагатить наш фонд наукової літератури та стане важливим джерелом знань для студентів, викладачів і науковців. Автор не лише подарував нам її, але й поділився своїми знаннями, дослідженнями та досвідом.

Протягом певного часу, історія гострої променевої хвороби була предметом багатьох наукових досліджень та дискусій у світі. Чимало статей, монографій та керівництв розкривають цю складну медико-біологічну проблему. Але на жаль, мало уваги було приділено внеску саме українських вчених у цю галузь. Завдяки монографії Михайла Петровича Бойчака цю ситуацію виправлено. Адже попри обмеження українські вчені долали труднощі та продовжували дослідження цих питань. Тож, хоч історія їхнього внеску може бути не такою широко відомою, вона залишається надзвичайно важливою і заслуговує на належне визнання.

Книга «Гостра променева хвороба. Внесок українських вчених» присвячена широкому спектру питань, пов'язаних з цією галуззю, зокрема патогенез, клініку, діагностику, лікування та профілактику.

Це літопис вивчення променевої хвороби в Україні та досліджень, що проводилися в медичних інститутах та науково-дослідних установах у другій половині XX століття. Тут приділяється особлива увага подіям, які стали поштовхом до розвитку радіаційної медицини, зокрема через Чорнобильську катастрофу.

Крім того, книга розкриває деякі аспекти життя та діяльності видатних українських вчених, які досліджували та вивчали питання радіаційної медицини. Монографія буде корисною не лише професійним медикам, викладачам та студентам вищих медичних закладів, але й всім, хто цікавиться цією галуззю науки. Автор підкреслює значення наукових досліджень у сфері радіаційної медицини та наголошує на важливості подальших зусиль для подолання ризику радіаційних аварій і збереження здоров'я людей.

 

Бойчак М. П. Гостра променева хвороба. Внесок українських вчених. – Київ, 2023. – 512 с.

 

14.09.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту