Грант: керівництво до дії

Грант: керівництво до дії

Шановні користувачі!

Запрошуємо вас ознайомитися з посібником «Грант: керівництво до дії», розробленим за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, призначений для популяризації грантової діяльності серед молодих учених України й активізації її на вітчизняному та міжнародному рівнях.

У виданні проведено аналіз ключових аспектів грантів, їхній вплив на розвиток сучасного суспільства, а також розглянуто стратегії ефективного використання грантових ресурсів. Автори ставили перед собою завдання розкрити різноманітність грантів, їхню історичну еволюцію та сучасні функції у стимулюванні наукових досліджень і сприянні інноваціям.

Завдяки посібнику, ви отримаєте можливість поглиблено ознайомитися з процесом написання грантових пропозицій, включаючи методи формулювання ідей, визначення мети проєкту та складання ефективних заявок. А також практичними порадами щодо залучення фінансування та управління грантовими проєктами, щоб максимізувати їхній вплив та ефективність. Тож він буде корисним для молодих учених, дослідників, студентів усіх рівнів підготовки та всіх, хто зацікавлений у грантовій діяльності.

Для ознайомлення зі змістом посібника перейдіть за посиланням: https://ysc.in.ua/grant-kerivnytstvo-do-diyi/.

Ми сподіваємося, що видання «Грант: керівництво до дії» стане вашим надійним путівником у світі грантів та допоможе у досягненні наукових і дослідницьких цілей.

 

 

9.02.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту