Об’єднаємо спільні зусилля!

Об’єднаємо спільні зусилля!

Шановні користувачі!

Запрошуємо Вас доєднатися до важливого та символічного всеукраїнського проєкту зі збору книжок  «Вільні читають українською!», який було ініційовано Уповноваженим із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнським проєктом «Єдині», студентськими мовними омбудсменами та Асоціацією мовних курсів з нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Метою проєкту є поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків і формування книжкових поличок в укриттях і гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які найбільше постраждали внаслідок російської військової агресії.

Разом ми можемо зробити більше для підтримки людей, що переживають складні часи та для популяризації української мови і культури.

Долучайтеся до акції, приносьте сучасні та класичні художні твори українською мовою до бібліотеки (головний корпус, кімната 204) з 9.00 до 16.00.

Ваша підтримка дуже важлива для нас!

З повагою, команда бібліотеки Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

 

20.03.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту