Бібліотека ЗДМФУ запрошує на травневі вебінари

Бібліотека ЗДМФУ запрошує на травневі вебінари

Запрошуємо науковців, аспірантів та студентів ЗДМФУ взяти участь у травневих вебінарах від компанії Clarivate на платформі ZOOM, безкоштовно. Переходьте за вказаним посиланням та заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника для тих, хто відвідає більше 90 % основного часу вебінара. Звертаємо Вашу увагу, що перший вебінар відбудеться завтра:

2 травня 2024 року о 10:15-11:15.

Тема: Hot Topics. Оновлення у авторському профілю у Web of Science.

Тези: Відбулися зміни в авторському профілі про які оголошували 19 березня. Зараз маємо багато схвильованих авторів у яких «зниклі публікації». На вебінарі переглянемо як створити, наповнити, що можна додати, підтвердити позицію автора, хто може редагувати і бачити ваші здобутки. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3WhML1z

 

Анонсуємо наступні вебінари травня:

9 травня 2024 року о 10:15-11:15.

Тема: Оформлення статті за форматом журналу з EndNote.

Тези: Формати оформлення публікації. Який формат в вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на  питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3UEbg7N

 

16 травня 2024 року о 10:15-11:15.

Тема: Повний цикл наукового дослідження з ресурсами Clarivate.

Тези: Розглянемо ключові етапи циклу наукового дослідження від ідеї до презентації здобутків та ресурси Clarivate (Web of Science Core Collection, EndNote, Journal Citation Reports, InCites, Grant Index, Pivot-RP, ProQuest Dissertaion and Thesis Index, ResearcherID) що допоможуть пройти цей цикл максимально ефективно.

Реєстрація: https://bit.ly/3WmUFH4

 

23 травня 2024 року о 10:15-11:15.

Тема: Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science.

Тези: Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент Web of Science на основі генеративного штучного інтелекту. Ми обговоримо, як ми впроваджуємо штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань - Web of Science Core Collection. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/4bfKWGD

 

Сайт компанії:

https://clarivate.com/

Розклад вебінарів українською:

https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

Ютьюб канал українською:

https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

 

1.05.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту