Медичне право – подарунок від автора

Медичне право – подарунок від автора

Важливого значення набуває підготовка сучасного медичного фахівця, який володіє знаннями медичного права і законодавства

О. О. Грін

Наукова бібліотека Запорізького державного медико-фармацевтичного університету висловлює щиру вдячність Олександру Олексійовичу Гріну за передані авторські примірники видання «Медичне право: навчально-методичний комплекс». Текст складено за вимогами кредитно-модульної системи, містить структуру програми навчального курсу з дисципліни «Медичне право», тематику лекційних, практичних і самостійних занять, словник медико-правових термінів, а також перелік джерел і літератури.

Виникнення та розвиток медичного права як навчальної дисципліни відбувається в умовах одночасної вбудованості в структуру як юридичної, так і медичної освіти. Важливого значення набуває підготовка сучасного медичного фахівця, який володіє знаннями медичного права і законодавства, що й обумовило необхідність розробки цього навчально-методичного комплексу.

Викладений матеріал має на меті сформувати та розвивати компетенції здобувачів освіти у галузі медичного права та опанувати достатній рівень правової культури і правової свідомості для збереження балансу взаємин між суб’єктами медичних правовідносин і дотриманням прав людини в сфері охорони здоров’я.

Видання розраховано на здобувачів освітнього рівня «Магістр медицини», слухачів курсів удосконалення на післядипломному рівні, а також може бути корисним організаторам охорони здоров’я, експертам, науковцям, лікарям-практикам та усім, хто цікавиться питаннями медичного права.

 

Грін О. О. Медичне право: навч.-метод. комплекс / О. О. Грін. – Ужгород: ФОП Сабов А. М., 2023. – 275 с.

 

2.05.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту