Роль академічних бібліотек у сучасному читанні: участь у конференції

Роль академічних бібліотек у сучасному читанні: участь у конференції

16-17 травня 2024 року у Львові відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Культура читання і читацькі практики: історія та виклики сьогодення» у змішаному форматі, організована Науковою бібліотекою та кафедрою бібліотекознавства і бібліографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з бібліотекою Українського католицького університету.

На конференції обговорювалися важливі питання, зокрема:

Наша бібліотека була гідно представлена на цій конференції. Завідувачка сектору наукометричного аналізу Катаннікова Анастасія Юріївна та доктор філософії, провідний бібліограф Тюркеджи Наталя Станіславівна підготували та представили доповідь на тему: «Читацькі звички у цифрову епоху: роль академічних бібліотек», яка висвітлила сучасні тенденції та виклики, що стоять перед бібліотеками в часи стрімкого розвитку цифрових технологій та зміни читацьких звичок.

Пропонуємо ознайомитися з відеопрезентацією цієї доповіді, щоб дізнатися більше про результати досліджень наших фахівців та їхні висновки щодо ролі академічних бібліотек у сучасному інформаційному просторі.

Захід виявився надзвичайно корисним для професійного обміну досвідом між бібліотеками України. Радіємо, що наші співробітники долучаються до дослідження та розвитку бібліотечної справи.

 

30.05.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту