Інклюзія в бібліотечній справі: досвід та перспективи з XIII Школи бібліотечного журналіста

Інклюзія в бібліотечній справі: досвід та перспективи з XIII Школи бібліотечного журналіста

З 28 по 31 травня 2024 року співробітники нашої бібліотеки - доктор філософії, провідний бібліограф Тюркеджи Наталя Станіславівна та завідувачка сектору наукометричного аналізу Катаннікова Анастасія Юріївна - взяли участь у XIII Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста на тему «Бібліотечний журналіст і безбар’єрність: розширюємо горизонти». Організаторами школи стали: Міністерство культури та інформаційної політики України, Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка та Харківське обласне відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація. Співорганізаторами заходу виступили Київський національний університет культури і мистецтв, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, Секція Української бібліотечної асоціації «Бібліотека – на допомогу особам з інвалідністю та людям похилого віку», а також Громадська організація «Луганське обласне відділення Української бібліотечної асоціації».

Основною темою цьогорічної школи стала безбар’єрність у бібліотечному середовищі, що охоплює як фізичну доступність, так і цифрову інклюзивність, а також етичні аспекти комунікації з людьми з інвалідністю. Захід зібрав провідних експертів у галузі бібліотечної справи, які поділилися своїм досвідом і надали практичні рекомендації щодо створення інклюзивного бібліотечного простору.

Протягом чотирьох насичених днів наші співробітники мали можливість:

Здобуті знання та навички неодмінно сприятимуть покращенню якості надання бібліотечних послуг для всіх користувачів.

Впевнені, що участь у школі стане потужним поштовхом для розвитку бібліотечної журналістики у нашій установі та сприятиме створенню по-справжньому безбар’єрного інформаційного простору для всіх!

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до такого важливого заходу і сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

#13ШБЖ#13ВсеукраїнськаШБЖ#безбарєрність

 

7.06.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту