Лабіринти сюжетів Дена Брауна

Лабіринти сюжетів Дена Брауна

Можливо все. На неможливе просто потрібно більше часу

Д. Браун

 

Ден Браун, колишній викладач англійської мови, зумів стати одним із найвизначніших авторів сучасної літератури. Його книги публікуються багатомільйонними тиражами, а на основі творів створено успішні фільми, що зачаровують глядачів по всьому світу. На початку своєї письменницької кар’єри Браун зіткнувся з труднощами, оскільки його перші книги не здобули великого успіху. Проте це письменника не зупинило. Справжній прорив стався з виходом його четвертої книги, «Код да Вінчі», яка принесла міжнародне визнання та славу.

Твори Дена Брауна написані у жанрі пригодницького роману з елементами трилера та психологічного детективу. Сюжети відзначаються надзвичайною динамікою, що тримають читача у напрузі від першої до останньої сторінки. Особливістю його стилю є змішування реальних історичних фактів із припущеннями різного ступеня правдоподібності, приправленими теоріями змови. Тут зустрічаються масони, ілюмінати, ассасини, агенти ЦРУ та Інтерполу. Браун запрошує читача у захопливу подорож містами, такими як Рим, Париж та Флоренція, де знайомить з видатними архітектурними пам’ятками та витворами мистецтва.

Проте успіх Дена Брауна не обійшовся без скандалів. Його книги викликали обурення серед багатьох представників християнської релігії та вірян. «Код да Вінчі» та інші твори називали «єретичними» і «безбожними». Така реакція лише збільшила інтерес до книг і сприяла їх популярності.

Ден Браун став справжнім культурним феноменом, який запропонував мільйонам читачів по всьому світу замислитися над історією, релігією та мистецтвом; показав, що книги можуть бути не лише розвагою, але й джерелом знань і роздумів. Попри критику і суперечки, він залишається улюбленим автором для багатьох, і його внесок у літературу важко переоцінити.

Якщо бажаєте скласти власне враження про твори цього відомого письменника, ласкаво просимо до нашої бібліотеки!

 

Браун Д. Янголи і демони/ Д. Браун. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2008. - 544 с.

Всесвітньо відомого фахівця з релігійної символіки Роберта Ленґдона терміново викликають до Швейцарії, щоб дослідити загадковий знак, випалений на грудях по-звірячому вбитого фізика. Він робить приголомшливе відкриття: це справа рук давнього ворога Церкви — таємної організації ілюмінатів. Крім того, у Ватикані закладено надпотужну бомбу, яку має знайти саме Ленґдон разом із чарівною жінкою-науковцем Вітторією Ветрою. На них чекає шалена пригода: йдучи слідом безжального вбивці, збирати трупи, видиратися на собори, спускатися в підземелля, щоб знайти нарешті лігво ілюмінатів і врятувати Святий престол.

 

 

Браун Д. Код да Вінчі / Д. Браун. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2009. – 480 с.

Інтрига, навколо якої розгортаються події роману, пов’язана з одвічною загадкою людства: походження, особистість, родина Ісуса Христа. Відповіді на цю загадку активно, але з ризиком для власного життя шукають герої книги — гарвардський учений Роберт Ленґдон та його несподівана супутниця, криптограф Софі.

Дивні, часом неймовірні відкриття чекають героїв на їхньому небезпечному шляху до істини. Але дійти до істини чи й пощастить аж майбутнім дітям героїв, які можуть виявитися нащадками Ісуса Христа.

 

 

 

Браун Д. Втрачений символ : роман / Д. Браун. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2010. - 608 с.

Роберта Ленґдона, символознавця з Гарварду, терміново запрошують прочитати лекцію в будинку Капітолію у Вашинґтоні. Але замість вишуканої публіки професор знаходить п'ять таємничих символів, витатуйованих на відрізаній руці його наставника — масона Пітера Соломона. Ленґдон опиняється в центрі подій за лаштунками одного з найвпливовіших міст Америки. Усе, що здавалося знайомим, перетворилося на сповнений тіней таємний світ, у якому масонські секрети та доти невідомі одкровення неначе ведуть до однієї надзвичайної та неможливої правди. Інколи потрібно змінити лише кут зору, щоб побачити світло.

 

 

Браун Д. Джерело : роман / Д. Браун. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2021. - 528 с.

Звідки ми прийшли? Куди прямуємо?

Ти певен, що готовий почути відповідь?

Століттями релігії світу намагалися пояснити походження людини. І ось Кірш — колишній учень Роберта Ленґдона, відомий мільярдер та винахідник — здійснює приголомшливе відкриття, яке здатне не просто похитнути, а й спростувати постулати всіх релігій. На сенсаційну лекцію в музеї Ґуґґенгайма запрошено і професора Роберта Ленґдона. Але Кірш не встигає викласти свою неймовірну теорію — його вбивають. Матеріали лекції Кірша захищені 47-значним паролем… Тепер від професора Ленґдона та директорки музею Амбри Відаль залежить, чи дізнається світ таємницю свого походження.

 

Браун Д. Точка обману : роман / Д. Браун. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2010. - 528 с.

В Арктиці знайдено восьмитонний уламок метеорита із закам’янілими рештками живих організмів, що свідчить про існування позаземного життя. На місце відкриття вирушають чотири незалежні науковці — астрофізик, палеонтолог, океанограф і фахівець із льодовиків. Коли вони опиняються за крок до розгадки, їх починають безжально вбивати...

 

 

 

 

 

Браун Д. Цифрова фортеця : роман / Д. Браун. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2011. - 416 с. 

Коли найпотужніша розвідувальна організація нехтує свободою особистості в сучасному інформаційному просторі, відстояти її — справа хакерів! Один із них створив вірус, який виведе з ладу суперкомп’ютер, що містить досьє на кожного інтернет-користувача. Чи вдасться математику Сюзанні Флетчер знешкодити його, щоб запобігти порушенню балансу влади? Як вилучити секретний код-антивірус із золотого персня хакера, загубленого десь в Іспанії? Сюжет розгортається надшвидко, головоломки та несподіванки трапляються на кожному кроці, тож навіть найдосвідченіші читачі візьмуть під сумнів власні здогади.

 

 

22.06.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@mphu.edu.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту