Новий посібник у бібліотеці

Новий посібник у бібліотеці

Шановні колеги та відвідувачі бібліотеки!

З радістю повідомляємо про поповнення нашого фонду виданням «Дерматологія, венерологія», яке особисто передала доктор медичних наук, професор Сизон Орися Орестівна, давній друг та партнер нашої бібліотеки.

Посібник, який ми отримали, висвітлює сучасні підходи до етіопатогенезу, клінічних проявів та перебігу дерматологічних та венеричних захворювань. Також у ньому представлені новітні методи діагностики, лікування та профілактики цих захворювань. Особлива увага приділяється написанню історії хвороби та практичним навичкам, які є необхідними для складання іспиту з дерматовенерології.

Автори цього видання врахували сучасні вимоги до викладання, наголосивши на самостійній роботі студентів та необхідності переходу на європейські стандарти навчання та контролю знань. Це сприятиме формуванню у студентів глибокого розуміння важливості дерматовенерології в контексті інших клінічних дисциплін і розвитку правильного підходу до діагностики шкірних захворювань.

Ми щиро вдячні Орисі Орестівні за щедрий подарунок. Запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитися з посібником у нашій бібліотеці!

 

Дерматологія, венерологія : посіб. для студентів, магістрів вищих навчальних закладів / за заг. ред. О. О. Сизон. - Львів : Каменяр, 2017. - 548 с.

Посібник розроблений співробітниками кафедри дерматології, венерології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького під загальною редакцією завідувача кафедри, д-ра медичних наук, професора О. О. Сизон. Прототип даного посібника – національний підручник «Дерматологія, венерологія» (за редакцією В. І. Степаненка).

У посібнику викладено основи дерматовенерології, проаналізовано етапи її становлення як окремої клінічної дисципліни з елементами міжпредметної інтеграції. Розглянуто сучасні аспекти та еволюційні досягнення в напрямках розробки патогенетичних методів діагностики, схем лікування хворих на шкірні та венеричні хвороби. Проаналізовано роль та значення дерматовенеролога серед інших суміжних спеціальностей з урахуванням традицій, наукових надбань Львівської дерматовенерологічної школи.

Посібник підготовано згідно з вимогами, передбаченими типовими програмами для студенті медичних і стоматологічних факультетів вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації «Шкірні та венеричні хвороби» (МОЗ України, 2014 р.).

Для студентів, магістрів вищих навчальних закладів.

 

2.07.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@mphu.edu.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту